The Boardwalk Hotel San Diego

San Diego
The Boardwalk * San Diego
8.4 Çok İyi
113 yorum

The Boardwalk Hotel San Diego

839 Santa Clara Pl, San Diego, ABD Haritayı göster
Konforlu The Boardwalk Hotel San Diego, Mission Beach Woman's Club'nın yanında eğlenme bölgesinde bulunur. Bu otel, ortak alanlarda Wi-Fi'ye sahiptir.
Bu konaklama tesisi, Promenade at Pacific Beach Shopping Center'den 1 km mesafede, SeaWorld Akvaryumu'den 3 km uzaklıkta bulunur. Bu otel, San Diego şehrinin popüler bölgesinde yer almaktadır. The Boardwalk Hotel'in misafirleri Mission Boulevard & San Rafael Pl otobüs durağını 10 dakikalık yürüme mesafesinde bulabilir.
Konuklar, birahane Guava Beach Bar and Grill mekanını otelden 400 metre uzaklıkta bulacaklar.
+ Daha fazla - Daha az
Genel Olanaklar
  • Wi-Fi
  • Özel plaj
  • Klima
  • Evcil hayvan kabul edilmez
  • + Daha

Harita

Turistik yerler

San Diego'nun
Turistik yerler
  • Marina Village Conference Ctr - 3 km
  • SeaWorld San Diego - 3,1 km
Havalimanları
  • San Diego Uluslararasi Havaalani - 13 km
Tren istasyonları
  • San Diego Old Town Transportation Center - 6 km

Odalar ve Müsaitlik Durumu

Bekleyin lütfen, sizin için müsait odaları arıyoruz.
Olanaklar

Genel tanıtım

  • Tesis genelinde sigara içilemez
  • Wi-Fi
  • Otopark
  • Emanet kasası
  • VİP check-in/ -out
  • Evcil hayvan yasaktır
  • Şömine
  • Duman dedektörleri
  • Yangın söndürücü

Yemek

  • Mutfak aletleri

Spor ve Dinlenme

  • Plaj erişimi

Oda imkanları

  • Klima
  • Oturma alanı
  • Veranda
  • Bahçe mobilyası
  • Yemek masası
  • Ücretsiz banyo malzemeleri
  • Düz ekran TV
Genel Olanaklar
  • Wi-Fi
  • Özel plaj
  • Klima
  • Evcil hayvan kabul edilmez

Otel Politikası

Giriş: 16:00-23:59 arası
Çıkış: 11:00'a kadar
Tarihleri giriniz
Tarihleri giriniz
Pa 2 Aug
Pt 3 Aug
Konuklar
San Diego'nun otelleri aranıyor